Biologic Leke Kremi Kullananlar

8/31/2011


Bugun Clubboon'da Biologic markasinin urunlerini gordum. Leke kremi ilgimi cekti. Acaba bu kremi daha once kullanmis olan var mi ? Simdiden tesekkurler.

{Filiz}

Güneş ışınların etkisiyle melalin, pigment artışı lekeli görünüm oluşturur; ayrıca hamilelik ve yaşlılıkta leke oluşumuna neden olur. Biologic leke kremi: Tüm yüz ve vücutta oluşan lekelerin tedavisinde mükemmel sonuç verir. En az 5 ay kullanımı tavsiye edilir.


İÇERİK

Meyan kökü: Leke giderici melalin üretimini baskılayan glabridin meyan ekstersinin temel öğesidir. Ayrıca meyan kökü bir çok vitamin ve minerallari içinde barındırmaktadır. Leke tedavisine yardımcı olurken yeni oluşumlarıda engeller.

Avakado : İçerisinde pek çok vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Bu mineraller hücre yenilenmesini sağlarken leke tedavisine yardımcı olur.

Siyah üzüm : Çok güçlü bir Antioksidandır. Vucudun kendi içindeki ve dış kaynaklı serbest oksijen radikallerinde cildi korur ve leke tedavisinde yardımcı olur.

ÖZELLİKLER
Tüm cilt lekeleri için tek krem
1. Güneş lekeleri

2. Hamilelik lekeleri

3. Hormonel lekeler

4. Yaşlılık lekeleri

5. Doğum kontrol haplarından kaynaklanan lekeler
Biologic leke kremi farklı cilt lekelerinin tedavisinde, kanıtlanmış içeriği ile çok etkin sonuçlar elde edilmesini sağlar.
Cildin lekelerini tedavi ederken dış etkenlerden kaynaklanan leke oluşumuna neden olan dış faktörleri yok erderek tedavinin etkin ve kalıcı olmasını sağlar.
Cildin nem ihtiyacını karşılayarak cildi nemlendirir ve daha canlı ve parlak görünüm kazandırır.
Biologic cilde doğal peeling etki sağlayarak ciltteki ölü deriyi yok ederek cildi canlandırır ve yenilenmesini sağlar.
Farklı leke tipleri farklı tedaviler gerektirir. Biologic leke kremi çok özel içeriği ile tek bir kremde farklı lekeler üzerinde etki sağlayan maddeler barındırır. Böylelikle lekenin nedeni sorgulanmadan tedavisi gerçekleşmiş olur.
Bitkisel içeriğe sahip olan Biologic leke kremi lekeleri tedavi ederken aynı zamanda cildi yıpratmadan yenilemek ve canlandırmak isteyen ciltler için bir haftalık kür halinde kullanılabilir.
Daha etkin bir sonuç elde etmek için cilde lekelerin üzerine masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir.
Biologic leke kremi çiller üzerinde etkili olduğuna dair, yüksek oranda başarılı sonuçlar elde edildiği görülmüştür.
Biologic leke kremi 1 yıl boyunca gönüllü kullanıcılar üzerinde test edilerek sonuçları kanıtlanmıştır.
Kalıcı ve etkili bir sonuç için mutlaka spf 30 bir kremle desteklenmelidir.

You Might Also Like

0 comments

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...